Terminálová emulace pro Android

Tablet Motorola ET1Společnost Wavelink oznámila, že v průběhu prvního čtvrtletí roku 2012 uvede na trh klientské programy Wavelink TE pro terminálovou emulaci na zařízeních s operačním systémem Android, včetně tabletu Motorola ET1. Zákazníci tak budou mít další možnost, jak integrovat zařízení s Android OS do hostitelských systémů.

Programy Wavelink TE jsou v průmyslovém prostředí nejrozšířenější programy pro terminálovou emulaci na mobilních zařízeních. Ve světě jsou instalovány více než 4 milióny zařízení, na kterých je provozována emulace Wavelink TE. Její hlavní výhodou je integrace různých typů vstupů dat: klávesnice, dotykové obrazovky, snímačů čárových kódů, hlasových technologií a RFID.

Tablet Motorola ET1 je zařízení se zvýšenou odolností určené pro intenzivní každodenní používání v průmyslovém prostředí. Umožňuje použití snímače čárových kódů, čtečky magnetických karet a podporuje víceuživatelské prostředí, v němž se každý uživatel musí hlásit svým heslem. Kromě programů pro terminálové emulace nabízí Wavelink i systém Wavelink Avalanche pro vzdálenou správu tabletů Motorola ET1.