Forrester Research označil Wavelink za nejlepší MDM řešení

Americká společnost Forrester Research označila ve své analýze nazvané On-Premises Mobile Device Management Solutions společnost Wavelink jako dodavatele nejlepšího řešení pro management mobilních zařízení (MDM) ve svém oboru.

Analýza je určena IT profesionálům pro lepší porozumnění trhu s řešeními pro MDM a obsahuje souhrnné porovnání různých dodavatelů těchto řešení.

Společnost Forrester při zpracování analýzy oslovila 24 dodavatelů a téměř 200 zákazníků využívající MDM řešení oslovených dodavatelů. Mezi kritérii hodnocení byly například konfigurační nástroje, management bezpečnosti, kontrola a vzdálená instalace aplikací, možnost vytváření sestav, konfigurace pomocí politik a podpora různých platforem OS. Podle analýzy musí MDM řešení umožňovat IT profesionálům podporovat více platforem, umožnit správu nejen korporátních, ale i BYOD zařízení a jednoduchou a automatizovanou servisní podporu.
Viceprezident pro marketing společnosti Wavelink Jay Cichosz k tomu dodává: "Jedná se významné ohodnocení hloubky našeho MDM řešení od přední analytické společnosti. Wavelink se v oblasti administrace mobilních zařízení pohybuje již téměř 20 let a vyvíjí komplexní průmyslová řešení s podporou hardware různých výrobců od robustních průmyslových terminálů až po běžné chytré telefony a tablety."